EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 13, tento týždeň 128, tento mesiac 433, tento rok 3 220

Kto sme

Sme agresívne, rýchlo a neustále sa rozvíjajúca firma, s nadmierou skúseností v oblasti prepravy tovaru, sťahovanie a vypratávanie, a to ako v Čechách či vo Slovenskom, tak i v zahraničí. Ako jediní na svete sme aplikovali franchisu do oblasti sťahovacích služieb a ako sa ukázalo, veľmi úspešne. Dokázali sme to, aby sa jednotliví šikovní a spoľahliví sťahováci spojili v jeden celok, spoločne zarábali a budovali značku kvality pod jednou strechou, za rovnakých podmienok - pod záštitou značky ŽLTÉHO SLONA.

Náš tým

Nevytvárame medzi franchisanty konkurenčné prostredie, naopak. Ťaháme za jeden povraz, spoločne si pomáhame, prenechávame a dohovárame zákazky, spoločne uľahčujeme ľuďom ich trable pri sťahování, spoločne vytvárame prioritu kvalitné a silné medzinárodné značky EXTRA SLUŽBY.

Naše rokmi overené a do dokonalosti dotiahnuté know-how nám umožňuje dodávať veľmi kvalitné služby všetkým občanom, firmám i inštitúciám na území celej Európy. Umožňujeme každému spolupracujúcemu subjektu zarábať toľko, koľko chce a nikdy ho nenecháme padnúť. Požadujeme iba dodržiavanie nami odovzdaného know-how a profesionálny prístup k práci.

Pridajte sa k nám